شرکت سازه‌های هوشمند دياکو پارس با اتکا به دانش و تجربیات کارشناسان خود در زمینه هاي فني و مدیریتی و با هدف پاسخگویی به نیازهاو الزامات صنایع کشور در زمینه‌های تولید ،مشاوره، شبیه‌سازی، ساخت، تجهیز قطعات و اجرای پروژه‌های ساختمانی و صنعتی تاسیس گردیده است.
این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآمد و ارتباط تنگاتنگ با دانشگاهیان و صنعت‌گران مجرب داخلی و خارجی فعالیت خود را در سطح وسیعی شروع کرده و آن را روز به روز گسترش می‌دهد
مفتخر هستیم بدینوسیله شما را از سوابق فعالیتهای خود آگاه ساخته تا در صورت لزوم بتواند در خدمت شما نیز بوده و گام دیگری در جهت خودکفایی و تامین نیاز بخشهای داخلی کشور برداشته باشد.
در بخش تولید این شرکت با دارا بودن کارگاه‌های متعدد و بالغ بر 100 نفر نیروی انسانی مجرب در حال فعالیت می‌باشد. این شرکت با دارا بودن کارگاه‌های متعدد مونتاژ و ساخت الکترونیکی و مکانیکی و نیز یک کارگاه ماشین‌سازی توانائی تولید طیف وسیعی از محصولات را دارا می‌باشد.
در بخش طراحی و توسعه کارشناسان خلاق و جوان شرکت با دانش به‌روز خود و نیز ارتباط با مراکز دانشگاهی و دیگر شرکتهای دانش بنیان با خودباوری در حال فعالیت هستند.
در جهت حرکت به سوی ارائه خدمات کاملتر اقدام به اخذ گواهینامه‌های مختلف مانند ISO 9001 , ISO 10004  کرده‌ایم.
این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآمد فعالیت خود را در سطح وسیعی شروع و با رشد چشم‌گیری پا به عرصه صنعت کشور گذاشته است.